Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha megszünik a Balaton Sound...

Ha megszünik a Balaton Sound akkor az Ozora fesztivál lesz a második legnagyobb fesztivál az országban?

Figyelt kérdés

júl. 6. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Gyorsan kreálnának valami új popfesztivált új helyen

júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így ránézésre nem voltak annyian, mint tavaly az tuti. Voltam 3 nap is. Szombaton gyakorlatilag üres volt Zamárdi, a parkolók amerre azelött években nem lehetett parkolni full üresen tátongtak. A bejáratnál sem volt akkora tömeg, mint régen vagy a sétány is pangott, ahogy szinte az egész Zamárdi is. Nem mondom, hogy nem voltak, de tuti alulmúlta az elmúlt éveket. Megszüntetni szerintem, azért nem fogják, de a szezon végén hozzák meg a végleges döntést majd erről. Én szerettem az eégsznek a feeling-jét, voltak olyan évek, hogy inkább be se mentünk, mert az utcán nagyobb bulit tartottunk a népnek kocsiból, mint benn volt :D Ott táncolt vagy 50 ember a kocsim körül, csomagtartó felnyitva rezgett az egész környék a zenémtől, de jók is voltak ezek akkor...
júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ozora jelenleg is nagyobb, mint a sound. Egyébként pedig a maga stílusában a világon is a második legnagyobb.
júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hál isten, megszűnik ez a majomparádé.
júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki nem kíváncsi már erre a vergődésre.
júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szétgyúrt kokósok, meg Insta-kompatibilisfejű szénné szoláriumozott hülye p.csák alkották az ún. fesztiválozók nagyrészét. Nem kár érte, hogy nem fognak itt összeverődni évente.
júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Aki amugy fikazza a soundot volt valaha, vagy csak irigykedtek? A fesztival kozosseget egyebkent en se szeretem, nem feltetlen baratsagos nep. (Most voltam masodjara) de szerintem a zene, a bulik, a balatoni vibe miatt nagyon jo. Mi szeretjuk, es sokat diakmelozunk erte. Erezhetoen rosszabb volt iden a line up, kevesebb szinpad (hol volt a fusion stage???) es nevetseges hogy ennyi penzert metzer viki jatszik hajnalban. Benn inni, enni csak akkor ha van felesleges penzed..

De meg igyis jo elmenynek maradt meg

júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
-1 drogdesztivàl. A Sziget is megszünhetne.
júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Sziget nevű, alkoholista-drogfesztivál is megszünhetne. Nem jó pèldàt mutat a fiataloknak. Nem jó dolog rèszegen, bedrogozva fetrengeni öntudatlanul.
júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!