Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is a stereo love...

Szerintetek is a stereo love a legjobb zene a világon?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ém egyszerűen imádom ezt a zenét, annak ellenére, hogy 15 éves zene.5 éves lehettem, amikor először hallottam, és azóta gyakorlatilag minden nap meghallgatom.Szerintem a világ legjobb zenéje és az is marad.Örök klasszikus.Ti hogyan vélekedtek róla?
júl. 5. 21:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez zene🤣🤣🤣???.Te halláskárosult vagy?De végülis ettől szép az élet, hogy mások vagyunk, más a zenei ízlésünk is(nem is kicsit)
júl. 5. 22:05
 12/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem a számok önmagukért beszélnek.A zenéken amiket küldtél összesen van talán 30 ezer megtekintés: D.
júl. 5. 22:07
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
30.000, top hallású, igényes zenekedvelő ember hallgatta :)
júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Míg ezt a román zajt, 600 millió pronyó.


De akkor, hogy valamit a Te ízlésedhez is ajánljak:


[link]


És ezt is sokan láttak, vagyis = nagyon jó zene. (Neked biztosan)

júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még a stereo love-ról. Ha azt mondod román, 15 évvel ezelőtt, akkor én inkább a Dragostea Din Tei-re gondoltam volna, na, az tényleg nagyot ment.
júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15.


Valszeg az a valaha volt legnagyobb román sláger, viszont már 21 éves.

júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#14 Tehát 600 millió embernek rossz a zenei ízlése ezek szerint.Menj aludni inkább ne égesd magad tovább, mert nekem kellemetlen.
júl. 5. 22:24
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan hogy legjobb zene. Ez mindenki számára szubjektív.
júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!