Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hoziert miért hallgatják...

Hoziert miért hallgatják ilyen elképesztően sokan?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy rossz, sőt…


De azért elég unalmas zene, számomra hihetetlen hogy ennyire unalmas zenéket ilyen sokan hallgatnak.


Spotyn, nem csak a 2 db ismert slagerét hallagatták ilyen 500-2000 millióan, hanem van egy csomó random száma is, ilyen 4-5 perces uncsi és lassú számok, amiket meghallgattak ennyiszer.


Más “unalmas” előadót miért nem hallgatnak, nem hogy fele de általában tized ennyien sem?



júl. 5. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
A válasz a "számomra" szóban van. Neked unalmas, másnak nem.
júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A zenei ízlés szubjektív, ami neked unalmas, az másnak nem. Személy szerint csak azért, mert egy szám lassúbb, még nem lesz unalmas.

Hozier az egyik kedvenc énekesem, mert szeretem a hangját és a zenei kíséret is jó, de ami engem a legjobban megragad, azok a dalszövegek. Mindig is szerettem, ha valaki irodalmi és mitológiai témákat finoman és érzékien tud feldolgozni, amiben Hozier nagyon jó, emellett sok fontos és aktuális dolgot is közvetít a dalain át.

júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

"miért tetszik másoknak az, ami nekem nem?"

remek kérdés, a tudósaink megállás nélkül dolgoznak a megfejtésen.

júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"miért tetszik másoknak az, ami nekem nem?"

remek kérdés, a tudósaink megállás nélkül dolgoznak a megfejtésen.


Nekem tetszik Hozier zenéje.


Csak nem értem, hogy hogy lehet ennyire sikeres és MAINASTREAM (vagy nem tudom), hogyha nem aszerint a koszinusz görbe alapján dolgozik, ami most a menő, s nem az éppen aktuális korszellemet meghatározó folyamatokat követték le a producerek…


Röviden, nekem nem teljesen olyan zenének tűnik az övé, amit 100 nagyon hozzáértő dal producer kifejezetten arra hozott volna létre, hogy nagyon sikeres legyen és hogy kasszát robbantsanak vele, aztán mégis nagyon népszerű lett.


És azért érdekel az oka ennek, hogy vajon mi okozza ezt Hoziernél, mert van sok más jó hangú, jó zenét készítő énekes, akik ennek az elérésnek a töredékével sem rendelkeznek… Náluk azt gondoltam, hogy a az átlag zene hallgató ízléséhez túl lassú, nem elég pörgős zenét csinálnak, de Hozier rá az élő példa, hogy nem ezért van.

júl. 5. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hozier pont azért népszerű (bár nem nevezném mainstream-nek), mert autentikus. Mert látod rajta, hogy azért zenél, mert szeret és hogy olyan témákat dolgoz fel, amik fontosak számára. Kilóg abból a körből, amire te is utaltál ("100 nagyon hozzáértő dal producer kifejezetten arra hozott volna létre, hogy nagyon sikeres legyen és hogy kasszát robbantsanak vele") és ez sokaknak, köztük nekem is vonzó. Magyarországon talán a Carson Coma sikere hasonló.

(#2)

júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!