Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a jelenlegi...

Mit gondoltok a jelenlegi Slipknotról?

Figyelt kérdés
Ugye tavaly év végére távozott Craig és Jay is (hasonlóan mint 2013-ban Joey) és szinte mindenki temette a bandát, de aztán bemutatták Eloyt, visszahozták a régi outfitet és maszkokat, a legutóbbi koncertjeik szinte full olyanok voltak mint a 2000-res évek elején és bejelentették hogy lesz új szám is stb. Szerintetek mi a jövője a Slipknotnak? 5 eredeti tag maradt és Corey nem éppen van szerintem a toppon mentálisan mivel látszik rajta a solo turnéján és Aliciának szóló tetoválást is csináltatott a nyakára ami szerintem elég meggondolatlan dolog volt a részéről. Szakít vele a felesége és akár úgy is járhat mint Chester... Mit gondoltok?

júl. 4. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem új számra kéne koncentrálni, hanem addig tolni a live szekeret, ameddig lehet, aztán méltósággal befejezni. Úgysem tudnak olyan számokat írni, mint régen, de ezt szerintem senki nem is várja el tőlük. Nem abban a korban vannak, meg nem mellesleg 15 éve hiányzik Paul Grey, aki a legfontosabb dalszerző volt a csapatban. Őszintén szólva tojok az új számokra, inkább a 25 éves "európai" turnét lehetett volna mondjuk 8-9 állomásnál nagyobbra csinálni, mert Európa nem csak Nagy-Britannia, Franciaország, meg Németország...
júl. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es


Eloyal szinte elkerülhetetlen hogy csináljanak új számokat. Legnagyobb kihagyott lehetőség lenne

júl. 4. 04:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval kilátástalanság.

Számomra sem a múltba tekintés(We Are Not Your Kind), sem pedig Corey Taylor féle szóló albumot készítünk irány nem jött be(The End, So Far).

Lemezkiadás szintjén totál ötlettelen, mentesek a kreatív megoldásoktól. Mintha próbálnának a rajongói vélemények alapján írni lemezeket, pedig csak 2 lemezt dobtak ki az utóbbi időben de valószínűleg bőven meglettünk volna anélkül.


Amúgy a Grey Chapter jól öregedett, mert az egy piszok jól sikerült Slipknot album és szerintem az utolsó, ami még tartalmazza mindazt, amiért szeretjük a bandát.

Meg nem érződik az izzadságszag, hogy ők bizonyos irányba akartak mozdulni, csak szimplán összeszedtek egy csomó jó ötletet és gyúrtak belőle egy súlyós és dallamos lemezt, amihez meg nagyon jól értenek.(pont annyira, mint egy Iowa-t, vagy egy All Hopes Gone-t is, de egyikből sem ajánlatos még egyet kidobni)

Példát vehetnének Dave Mustaine bácsitól, hogyan lehet úgy megújulni, hogy megtartják a régi stílust, közben ki legyen pipálva az újdonság is.

júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

#2.

Nem vitás, hogy Eloyal jó dobos. De ez Jay-re is igaz, szimplán arról van szó, hogy a banda központja Corey Taylor, kb. mióta a régi tagok kihaltak azóta azt csinál a bandával, amit akar.

Nem gondolnám, hogy befolyásoló tényező lenne egy doboscsere...(pedig nyilván nem akármilyen dobosról van szó, de megtanulhattuk az Arch Enemy-ből is, hogy ott lehet neked az egyik legjobb solo gitárosod, attól még az Arch Enemy=Amott marad)

júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!