Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapest Park szeptemberi...

Budapest Park szeptemberi koncert - érdemes már most megvenni a jegyet, vagy lejjebb mennek a jegyárak addig?

Figyelt kérdés

jún. 25. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen
jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es, most melyikre mondod az igent, hogy érdemes megvenni most, vagy hogy lejjebb mennek az árak? :)
jún. 25. 13:20
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Komolyan azt hiszed, hogy egy véges számú termék ahogy fogy, úgy lesz olcsóbb? No comment...
jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Ki lesz parkban?
jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem fog. Én bár nem parkos, de más koncertnél is kijátszottam erre, az esemény előtt egy órával se lett olcsóbb, úgyhogy felültem a buszra és hazamentem. A jegyek nem keltek el. Nem tudom miért volt jobb nem eladni azokat a jegyeket, mint eladni nyomott áron, de a semminél több bevétel... A költségek nem csökkentek azzal, hogy nem voltam ott, az adókat levonva színtiszta bevétel lett volna... De ők tudják.
jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
#5 pl mert akkor mindenki az utolsó pillanatig várna a vásárlással és akkor összességében kevesebb lett volna a bevétel, mint úgy hogy téged szegeny párát nem engedtek be olcsóbban és őméltósagod nelkül kellett megtartaniuk szánalmas rendezvenyüket. :D
jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor megy lejjebb, ha Ticketswapon veszed, de az elég lutri.
jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lefelé nem mennek az árak viszont sanszos hogy elfogy úgyhogy venném megfelelé.
jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

3-as: akkor hogy magyarázod a last minute repülőjegyeket? Azért olcsóbbak, hogy valaki még vegyen, aki különben nem vett volna. Ugyanígy van a koncertnél is.

4-es: Thomas Anders (a Modern Talkingból)

jún. 25. 17:18
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Koncertnél ált nem így van, max nagyon ritkán. Pl a Dumaszínház jegyei ilyenek, azt tudom. A Parkba ritkán járok, ott még nem láttam ezt a fajta árképzést. USA-ban viszont gyakori.
jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!