Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólnátok egy új Rolling...

Mit szólnátok egy új Rolling Stones albumhoz?

Figyelt kérdés

jún. 25. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem öregek ők már kicsit ahhoz?
jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Egy darab számot sem tudnék tőlük mondani, annak ellenére hogy gondolom biztos hallottam már párat fél füllel.


Szóval nagyjából nem szólnék az égadta világon semmit.

jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdekelne, egy számuknak tudom a címét. Amúgy már öregek ahhoz hogy egy új albumot adjanak ki. A másik meg hogy szerintem kicsit túlértékelt a Rolling Stones.
jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mansour ***** válasza:
100%

Legfeljebb érdekességként jöhetne szóba, talán még rekordot is felállítanának ezzel. De nem hiszem, hogy zeneileg bármilyen értéket jelentene. Szerintem az 1997-es Bridges to Babylon volt az utolsó jó albumuk, de már abban sem tudtak semmi újat hozni, viszont a kiforrott stílusukat ott még erőteljesen tudták adni. Azóta igazából már csak abból élnek, hogy ilyen idősen is működnek még.

Egyébként én nem gondolom, hogy túlértékelt lenne a Rolling Stones, mert a 60-as, 70-es években (sőt még a 80-as évek elején is a Tattoo You albummal) egyedi hangzású, ütős és minőségi zenét produkáltak. Igaz, hogy ezután ellaposodott és önismétlővé vált a zenéjük, ilyen szempontból jogos a kritika.

jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valamikor fél évszázada szerettem a zenéjüket. Most már (szó szerint) lejárt lemez.
jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
100%
Ha nincs aktuális mondanivalód akkor nem kell bemenned a stúdióba új albumot felvenni. A System of a Down pl. tartja magát ehhez, pedig ők még nem is egy csontkollekció, mint a Stones. Azt értem, hogy a beat korszakban, a vietnámi háború és társadalmi egyenlőtlenségek idején mi volt Jaggerék mondanivalója, de aligha látom, hogy egy alkoholban és drogokban megöregedett nyugdíjaszenekar mit tudna mondani 2024-ben a klímaváltozással és fenntarthatatatlan fejlődéssel küzdő világnak.
jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mansour ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül kell szövegileg releváns új mondanivalót hozni. Elvileg lehetne aktuális politikai, társadalmi témáktól független szövegvilággal is korszerű, innovatív zenét csinálni. Mint például a Yes, bár zenei innovációról már náluk sem lehet beszélni az utóbbi 2 évtizedben. A Stones pedig náluk is jóval öregebb banda, jó, ha a régi számaikat el tudják még játszani élvezhető módon.
jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!