Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valamilyen lista arról,...

Van valamilyen lista arról, hogy milyen ,műfalyokat ismer a Suno AI? (Zenekészítő mesterséges inteligencia)

Figyelt kérdés
Ma léptem be sok idő után ismét, és látom, hogy van rajta 500 kredit. Jó pár hónapja láttam egy emailt, hogy mindenki kapott 500 kreditet, és jó lesz kipróbálni, hogy most mire képes, mert elég vicces dolgokat lehetett régebben vele készíteni. De milyen műfalyokat ismer?

jún. 18. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szúrja a szemem ez a kétszeri műfalyokat.

műfajokat

jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre.
jún. 18. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiket eddig próbálgattam: hard rock, metal, folk metal, punk-rock, rap, ragga, reggae, eurodance, synthwave, pop, folk.

Adhatsz meg hangulatokat (happy, powerful, fast, romantic, aggressive), és hangszereket is.


Az ismertebb műfajokkal egész jól elboldogul, de "pápua-újgíneai jazzmetál-industrial ragga-rap remixet ószláv szöveggel" ne akarj vele csináltatni, mert belezavarodik. :-D

jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!