Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül menni koncertre?

Egyedül menni koncertre?

Figyelt kérdés

Szóval, még egy éve vettem meg a jegyemet egy júniusban esedékes koncertre. Már akkor tudtam, hogy valószínűleg egyedül fogok menni, de ahogy közeledik az esemény egyre jobban szorongok ettől, pedig mindennél jobban akarom látni őket élőben. Ti mit tennétek a helyemben? Elmennétek vagy megpróbálnátok eladni a jegyet? 21 éves lány vagyok, ha ez bármit befolyásol:,D

Vagy esetleg mit gondoltok, hol tudnék hasonló cipőben járó emberekkel beszélni?

Előre is köszönöm a segítséget!:)


máj. 25. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ennek a fellépőnek valami rajongói csoportja, ahová be tudnál lépni kiírni egy bejegyzést, hogy keresel társaságot, akihez csapódhatsz?
máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy éve megvan, és "mindennél jobban akarod látni őket élőben", akkor szerintem menj el. Nehogy utána megbánd.


Egyébként mitől szorongsz? Az oda-vissza úttól, vagy magától az eseményről? Gondolom Budapesten lesz, ha "nagyon vidéki" vagy, akkor ez odaút-visszaút része okozhat legfeljebb nehézséget, de manapság már van online menetrend, útvonaltervező és társai.


A rendezvényen meg biztos nagy lesz a tömeg, de igazából mindenki a koncert miatt megy, nem azért, hogy neked ártson. :D

Alapból egy zárt ajtós, sok-sok ezer forintba kerülő rendezvény elég jól megszűri a népet, plusz még a közös zenei ízlés is adhat egy összetartozás-érzés (illúziót?)

Ráadásul gondolom lesz egy csomó biztonsági személyzet is a helyszínen, ha esetleg rosszul lenne valaki vagy ilyesmi.


Milyen koncert lesz egyébként?

máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, én simán megyek egyedül, mondjuk pasi vagyok. Ha nem tenném, akkor lemaradtam volna életem legjobb koncertélményeimrôl. Ugyanis egyik ismerôsöm sem szereti a kedvenc bandámat.


Idén is megnézem ôket 3-szor élôben, különbözô országokban:)

máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!