Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a legszomorúbb magyar...

Melyek a legszomorúbb magyar számok szerintetek?

Figyelt kérdés
Melyek azok a számok, amiktől sírni tudnátok, ha meghalljátok?

febr. 5. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Cserháti Zsuzsa: Elfelejtett dal
febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Kovács Kati: Hová tűnik el a csillag
febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
39%

Nagyon sok van😁😁szerintem ember függő pl.:szerelmes számokon szoktam sírni,meg amiben az ember magára ismer...de amin mindig sírni tudnék az pl.:ismerös arcok-nélküled mióta apukám meghalt azóta Cserháti Zsuzsi-Elfelejtett dal...van aki simán egy vidám daltól is sír mondjuk én a karácsonyi zenéken is sírok igaz ez nem magyar de a Wham-Last Christmas Mariah Carey -All Want for Christmas is you

C2SH-tól is van egy pár zene amin sírok meg aminek a szövege tényleg megérint belül na azokon...:DD

febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Piros a paradicsom, nem sárga...
febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Kovács Kati- Mammy Blue
febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Két olyan magyar dal van, amit nagyon-nagyon szeretek, de elképesztően ritkán hallgatok mert általában bőgés lesz a vége. Az egyik a "Tábortűz" az Emberektől, a másik pedig az "Emlékszem" az AWS zenekartól. Ezektől nem csak sírni tudnék, hanem sírok is.
febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16, érdekes, az Emberektől a Tábortűz szerintem nem igazán szomorú, sokkal inkább meghitt romantikus!

Viszont jó hogy említed az Embereket, mert a Mama az inkább szomorkásabb szám!


Mindig utólag jut még eszembe 1-1 ilyen szám.

#8 és #10 voltam

febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

#17 Nem tudom, én soha nem tekintettem a "Tábortűzre" romantikus dalként. Inkább nosztalgikus, és olyan emberekre segít emlékezni, akik már nem lehetnek veled. Mert ahogy a dalban is éneklik "S ki a csillagok közt él, mind aki rég odaköltözött, most visszatér és leül a tűz mögött" Gyönyörű dal, de mégis nagyon elszomorít, mert sok-sok emléket idéz fel bennem egy adott személlyel kapcsolatban, aki már nincs velem. Sajnos nem én vagyok az egyetlen, mindannyian veszítettünk el már számunkra fontos embereket, akikkel ha lehetne, gondolkodás nélkül eltöltenénk még pár közös percet a tábortűznél.


Igen, a "Mama" című dalt nem írtam az Emberektől, de az még egy dal, ami könnyeket csal a szemembe.

febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%
Székely himnusz
febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Vincze Lilla (Napoleon Boulevard) - Maradunk a Duna partján
febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!