Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Számodra mit jelent Punknak...

Számodra mit jelent Punknak lenni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 08:58
 1/1 anonim válasza:

Hát én ebből a szempontból érdekes vagyok, nem vallom magam punknak, de sokan annak néznek, tehát, ugye régebben azt jelentette hogy a rendszert provokáljuk,és kilógunk a 'kispolgárok' közül, szerintem ez ma nem annyira lehetséges, bármit mondhatsz bármilyen hatalomról, nem nagyon foglalkoznak vele, a külsőddel sem igazán.

Ugye van ez az anarchia, ami a rendszerellenesség.Ez nem is lenne hülyeség, ha -ahogy egyszer valaki megfogalmazta- elég okosak lennénk hozzá.Ez az eszme jó, csak nem megvalósíthetó, attól még jó lenne. Tehát ha úgy nézzük, hogy én punk vagyok, akkor nekem ez az egész azt jelenti, hogy lázadok, igaz, nem főképp a rendszer ellen,persze elnyomó hatalmak ellen mindenképpen,de leginkább a buta,megvesztegethető, hazug társadalom ellen,na meg a divat ellen, és véleményemet hangosan ki is mondom, ebből szoktak lenni balhék, de az zavar igazán, hogy ma már senki nem áll mögém, és csak a nagyokosok nyitják ki a szájukat, akik meg nem úgy gondolják,és inkább nekem adnának igazat, azok szépen ülnek a sarokban, nehogy észrevegyék őket.

Tehát ez a dolog elég nehéz, főleg mostanában, mikor nincs összetartás már.

Nade mindegy is...lesz ez még jobb is remélem :)

Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy te miért kérdezed?:D

2010. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!