Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Idősebbek, a magyar Metál...

Idősebbek, a magyar Metál Hammer újság keletkezésének történetéről mondanátok valamit?

Figyelt kérdés
Vajon hogyan jött az ötlete? Milyen volt az első szám? Esetleg van itt köztetek aki akkoriban meg is vette az első számokat?
2023. dec. 10. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

“Vajon hogyan jött az ötlete?”

Úgy, hogy népszerűek voltak a metál együttesek a 80-as években és az ilyen magazinok is: kerrang, circus, stb, aztán lett hasonló magyar kiadásban is.

Elég sokminden fent van róla egyébként neten, ha érdekel, még az első számról is.

Én is vettem anno, elég jó cucc volt meg aktuális.

2023. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nincs sok mondanivaló róla, valamelyik kiadó úgy gondolta, hogy megérné és kiadta, persze voltak benne magyar tartalmak is. Eleinte meg is vettem pár számát.
2023. dec. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Cselőtei és Lénárd csinálta egy német kiadóval. Egy csomó sztorizós podcast volt Cselőteivel az elmúlt években: https://www.youtube.com/watch?v=2F-v1m0LBNc
2023. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy történt hogy külföldön már hamarabb megjelent.

Így csak fel kellett venni velük a kapcsolatot.

2023. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!