Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is tré volt...

Szerintetek is tré volt Domokos Fanni Hot N' Coldja?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom a lányt, de ez az előadása borzalmasra sikerült szerintem. Vélemények?
2010. okt. 19. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szörnyű volt. Amúgy is utálom a csajt.Ha megszólal felfordul a gyomrom,énekelni meg nem tud,szóval igazán kieshetne mert undormány.:)
2010. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
fájt hallgatni. amúgyis idegesítő a csaj, ha meg énekel rémes...
2010. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádkoztam, hogy essen ki-essen ki, mert még egy ilyen előadást nehezen viselnék. Tényleg szörnyű volt, a kieső lányok közül bármelyik százszor jobb lett volna nála és tőlük elvették az esély.
2010. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A legrosszabb, leggyengébb, legirritálóbb produkció volt, kár, hogy nem ő esett ki, de majd remélem szombaton ő fog.
2010. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

omg, nem nézem a műsort, de most kedvet kaptam hozzá, hogy megnézzem youtubeon, hogy tényleg olyan tré volt-e :D

ééés valóban tré volt! :D

2010. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Vissza Szirota Jennifer-t!!! Sokkalta jobb volt ennél a kiscsajnál, aki nem éneklelt nagyobb átéléssel mint ő. Igaz,ő egy egyéniség, de nekem nagyon nem tetszett, Mimi és Gergő is 1000-szer jobb volt.
2010. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Az eleje nagyon gyenge volt, de aztán belejött, és a végére egész jó volt. Nekem tetszett ,a lány kisugárzása mentette meg az egészet. Én drukkolok neki, tehetséges :)
2010. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
74%
Szerintem a hangja nem illett a produkcióhoz, viszont a legutóbbi dalai sokkal jobbak voltak, nekem is szimpatikus, azt meghallgatnám, hogy ki hogyan beszél fogszabályzóval(csak ahogy olvasok 1-2 kommentet), józan paraszti ésszel pedig logikus...
2010. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó nekem volt,és nem nyávogtam soha :D Teljesen ugyanúgy lehet vele beszélni ,mint nélküle.:)

Első voltam :)

2010. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó előtti vagyok, ha te hallanál igazi nyávogó embert, akkor belebolondulnál:)
2010. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!