Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 10 ezer körüli áron, használta...

10 ezer körüli áron, használtan lehet elfogadható gitár testeket kapni?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy nem igazán érné meg nekem új gitárt vennem, mert az elektronikát azonnal kicserélném a saját preferenciámra, egy új gitár esetében viszont ezzel bukok egy csomó pénzt, hiszen az elektronikáért is fizetnék. Így felvetődött bennem, hogy vennék használtan egy testet és egy nyakat (lehetőleg egyben), amiben már nincs elektronika, így spórolva pénzt. Az se igazán érdekelne, ha esztétikailag egy nagy nulla, mert úgyis a hangszedő lenne a lelke az egésznek. Szerintetek 10k körül tudnék venni Squier (esetleg Epiphone, Yamaha, vagy Jackson) testeket, vagy ez az összeg túl kevés ilyen márkákhoz?

2023. nov. 7. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
30 körül van a Thomannál, diy gitárra keress, google talál rá magyar oldalakat is, hadd ne nézzem végig őket... Szerintem több a gond vele, mint ami megérné. Inkább hajtanék és gyűjtenék a jó nevek alsó kategóriáira, akár használtat is keresgélve, üzembiztosabb projekt.
2023. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!