Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a No Thanxrő...

Mi a véleményetek a No Thanxről és az új énekeséről?

Figyelt kérdés
nekem a Ntx a kedvencem és sztem felűlmúlhatatlan, de vhogy nekem nem tetszik Roli, a haja pedig idegesíít:D
2010. okt. 17. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanat, mint az eredeti énekessel : tinibanda, 2-3 év múlva sehol nem lesznek.
2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, most vannak valahol?
2010. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ezt vehetném sértésnek..

persze h vannak valahol...most is az egyik kedvenc bandám...:D

imáádom őket :D:D

2010. okt. 18. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
igazából az emberek többsége ismerés nélkül elitéli a nókekszet, a tokijóhotelt, és atöbbit. fiatalok, divathullámot meglovagoló zenekarok. zeneileg nem igényel túl nagy tehetséget eljátszani azokat a témákat, amiket előadnak.
2010. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kedvencem, megvan az összes dala. Szerintem nem fog hamar eltűnni. A tagok már nagykorúak és még mindig szaporán zenélnek. :-)

Erik nagyon csúnyán elbánt a többiekkel. Roli is jól énekel, csak máshogy. Először nem tetszett az a stílusváltás, amit Roli "hozott", de jobbat tett a zenekarnak, és Roli dalszövegei nagyon meghatóak.

2011. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem őket, am. meg Roli nagyon aranyos és facebookon lehet vele normálisan beszélgetni. Akik meg nem szeretik, azok meg minek szólnak bele már nem azért.
2012. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!