Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki emlékszik még a Mega Sound...

Ki emlékszik még a Mega Sound System nevű rap-formációra?

Figyelt kérdés

3 pécsi srác alkotta a bandát, 1989 - 1993 között. 15-16 évesek lehettek: Grim Ace, Dope T, és Dr. mammut a 3 klinikai eset - ahogy magukat definiálták. Rendkívül trágár szövegek, szintis aláfestéssel, többnyire a szex állt a középpontban meg a kőkemény élet. Olyan 1996 körül lehetett a legnagyobb a hírük, és a legtöbbeknek az "Új Sportok" c. album adatott kezébe, szigorúan csakis 1000szer másolt kazettán.


Kinek, mi jut eszébe a MSS-ről? Van itt olyasvalaki, aki látott már eredeti kazit?? (Nekem is csak másolt adatott meg, 1996 ban az volt a gimi TOP-másolt kazija)


2009. jan. 1. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Együtt jártam iskolába az egyik sráccal. Emlékszem rájuk a mai napig. Egy barátom nagy rajongójuk, még ma is szokta néha hallgatni őket.


És hogy mi jut eszem be a Megasound "Kib*szott" System-ről? :) Hát... Régi szép idők! 15 évvel ezelőtt... El sem hiszem...

2009. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!