Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektromos gitár a...

Melyik elektromos gitár a jobb szerintetek? A Cort X1 vagy a Fender Squier Bullet Strat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően más "világ" a kettő, a bullet strat-nek inkább a G cortok a versenytársai árban és konstrukcióban egyaránt.


Én a squierrekről olvastam már itt ott rosszakat, azokat inkább az adja el, hogy rá van irva, hogy fender, kinézetén kivül sok köze az eredetihez, nem valami jó a minőségük, de kezdésnek ok.


Cortokról nem hallottam rossz véleményt, nekem is cortom van (igaz, akusztikus), nagyon megérte az árát. Állitólag beszállit gitárokat vagy alkatrészeket más gyártóknak is, mint az ibanez vagy éppen a fender(!), esp.


Én cortot választanék a te helyedben, ezért a pénzért nem hiszem, hogy találsz jobbat más gyártónál.

2010. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A squier bulettek 90%-a hulladék (bár én már játszottam olyanon is ami nagyon jól szólt, csak ki kell fogni). Az affinity szintén nem annyira jó. A standard az már egy egész tűrhető kategória. A legjobb pedig a classic vibe. Azt már csak a felirat különbözteti meg egy igazi fendertől. Komolyan mondom, egy mexikói fenderrel akármikor felveszi a versenyt, ha pedig raksz bele fender hangszedőket akkor az akár még az usa modellekkel is.
2011. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 20th Anniversary Squier Bullet Strat-om van, és nagyon elégedett vagyok vele, 25-ért vettem használtan, de új hangszedőkkel és nagyon jól szól...
2012. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!