Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Instrumentális metál?

FFDP kérdése:

Instrumentális metál?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen zenekarokat? Minél ütősebb gitártémákkal rendelkezők előnyben :)
2010. okt. 16. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon, de ha nem zavar annyira a vokál, akkor azért progresszív metállal próbálkozhatnál, hosszas, profin kidolgozott átvezetők, zúzós riffek.. Pl Opeth vagy Persefone
2010. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy pont nem a progresszív dolgok a szívem csöcskei, az egyszerűbb, "parasztosabb" riffeket szeretem, pl. Rammstein :)
2010. okt. 16. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Véletlenül nem az Indusztriális Metálra gondolsz? Az a Rammstein. Az "insturmentális", amit te írtál az azt jelenti, hogy nincs benne vokál. Javíts ki, ha én tévedek :)
2010. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, igen, de jól írtam, szóval egyszerűen vokálmentes, egyszerűbb metált keresek :) A Rammstein csak példa volt, amúgy igen, ipari riffek előnyben :D

Vagy valami ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=eXYi4LhXWng

2010. okt. 16. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
beírod youtube keresőbe,hogy industrial metal bands és kidob egy rakatot...csak az a baj ezzel,hogy szerintem már mindenki arra gondol ez alatt,hogy Rammstein,de ők nem is voltak sohasem azok a durva industrialosok...Nem az az igazi.Szóval csak írd be jutubra.
2010. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértesz, tudom mi az Inustrial és a legtöbb zenekart ismerem is, a zene amit keresek az nem feltétlenül kell, hogy indusztriális legyen, csak azért hoztam fel, hogy nem progresszív szólózgatásra gondolok, hanem egyszerű "parasztos riffekre".
2010. okt. 16. 20:26
 7/10 anonim válasza:
Van egy Mytra nevű magyar zenekar őket lesd meg youtube-on.
2010. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Korn-ban eléggé "parasztos" riffek vannak. Szólók nélkül. Szerintem az tetszene, ha Rammstein-t szereted.

http://www.youtube.com/watch?v=B1dIMq7UiNg


De úgy általában az összes Nu-metál zenekarra igaz, hogy nem bonyolítják agyon a számaikat.

2010. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sejtem, h nem csellómetálra gondoltál, de nekem ez ugrik be elsőre, alapból nincs énekesük, csak 3 cselló meg egy dob. APOCALYPTICA. :D <3

http://www.youtube.com/watch?v=c109RVLO7F8

2011. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!