Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Késő elkezdenem újra hangszere...

Késő elkezdenem újra hangszeren tanulni? Félek, hogy igen.

Figyelt kérdés

Általános iskolában tanultam hegedülni és zongorázni is, most újra szeretném elkezdeni. Sajnos már 19 éves vagyok, nem tudom késő-e újra belekezdeni..

A tanáraim nagyon szomorúak voltak, mikor otthagytam a zeneiskolát, mivel szerintük abszolút hallásom van (szerintem nem, de mindegy).

Szóval teljesen el vagyok keseredve, mert szeretem a hangszereket, csak gyerekként még nem tudtam értékelni őket.


2010. okt. 15. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő?
2010. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert félek, hogy ha elkezdek játszani, többre akarom majd vele vinni, mint hobbi...

Mindegy, szerintem következő félévre beiratkozok.

2010. okt. 15. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az soha nem baj, ha valaki többre akar valamit vinni. Inkább az ellenkezője. :)
2010. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

zene az kortalan. kezd újra bátran, nem késő, hajrá!

én mondjuk inkább (egyelőre) a rock vonalon mozgok, 18 évesen kezdtem basszgitározni, most lesz egy éve, és rávettem a 28 éves haverom hogy jöjjön dobolni, nem öreg ő hozzá, és ugyanolyan lelkesedéssel nyomja :)))

2010. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!