Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Péterfy Bori and Love Band...

A Péterfy Bori and Love Band tagjai használ (6) nak valami tudatmódosító szert, azaz drogot?

Figyelt kérdés

Vagy miért olyan furák a koncerteken.

Szeretem, imádom őket, már az Amorf Ördögök ideje óta hallgatom a Bori-számokat. A zenéjük is olyan furcsa, de még is nagyon jó. A koncerteken pedig eszméletlenül viselkednek.

Én pl. tisztán ritkán hallgatok altert.

Vagy lehet, hogy az alternatív zene képviselői maguktól ilyen "pszichedelikusak"?


2010. okt. 14. 20:27
 1/10 anonim válasza:

Az lehet (hogy ilyennek születtek) :-)

De végül is nem vagyunk egyformák. (Szerencsére)

2010. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
"Ópium hozz álmokat" válaszoltam? nem lehet...biztos.Ilyen zenét csak úgy lehet csinálni sztem.Am nem rossz...én is szeretem.De sosem hallgatnám.
2010. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

21:06



Sejtettem!

:d

Am koncerteken láttam már testközelbe a Bori asszonyt, és a "szem elárul" mindent:D

2010. okt. 14. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem drogoznak
2010. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Belegondolva, utánakérdezősködés, és utánaolvasás után azt hiszem csak mezei módon szeretik az alkoholt. Buli, egyenlő ivás mértékkel, jókedv két kézzel!

Bori a whiskyt szereti!

2010. okt. 19. 17:20
 6/10 anonim válasza:
Sztem max isznak és/vagy füveznek kicsit, de hogy ópiumot szívnának, már nem tudom elképzelni :D
2011. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem csak szimplán szeretnek zenélni és élvezik a közönség adta eufóriát. Na meg persze szerintem piálnak:D
2013. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Bft..

Ennyi :D


Egyébként nagyon érdekes személyiség, nem tudtam rájönni az elmúlt évek alatt, hogy ez neki a színpadi arca, és otthon meg tök más, miközben gyereket nevel, és bablevest főz. Vagy tényleg mindig ilyen, mintha állandóan szét lenne csúszva valamitől? Bár néha láttam már közelről, elég réveteg volt a tekintete :D

Az biztos, hogy nem egy gátlásos ember, szóval neki sztem nem jelent gondot, hogy a színpadon hajigálja magát, meg ellazuljon. Na nekem ahhoz q sokat kellene innom.

2013. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 2/8-as! a szám eredetileg az Ópium - Egy elmebeteg nő naplója című film főcímdala lett volna:)
2013. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pékbalu válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=DNG8d_Q-fIE

Itt kiderül, hogy a rengeteg szöveget, koreográfiát nem lehet bemindenezve előadni, mert szétesne az egész. Piálgatás koncert közben az oké, de azt is mértékkel, mert belebakizik, téveszt és szintén szétesik a zene. Kurvára össze van próbálva az egész.

2022. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!