Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A dobosokon, ha van fejhallgat...

A dobosokon, ha van fejhallgató, mit hallanak benne?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
LOL! SEMMIT, wazz. :) Az hangtompítóként szolgál.
2010. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
DE! Vannak, akik tak-jelet hallgatnak benne.
2010. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem pedig azon kapja a metronom jelet, hogy ki ne essen a ritmusból.
2010. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, ember!
2010. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve dobolok kis zenekarokban, és egyszer nem jutott eszembe, hogy fejhallgatót tegyek a fejemre......Szal most ironizáltál ezzel, vagy komolyan ennyi célt szolgál?:D
2010. okt. 13. 16:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Külön dobosoknak kifejlesztett fülest is láttam, azon meg basszus kiemelés volt. Akkor annak mi értelme?:D
2010. okt. 13. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:

mi ebbe az ironizálás? ha egy éve dobolsz, akkor azért ilyen információkat illene tudnod.

Emlékszem, Ákoséknál az egyik koncerten galibát okozott, hogy a dobosnak ebben a kis cuccban, ami a takkot adja, folyton lemerült az elem, és nem tudta rendesen tartani a ritmust. Tudniillik, minél több a hangszer egy zenekarban - például 10 vonós, 1 basszeros, 3 gitáros stb. - annál nehezebb "összetartani" a zenekart.

2010. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szintit is hallja benne, na meg mentronomot.
2010. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanazt, mint a gitárosok-énekesek a színpadon levő monitorhangszórókból, magát vissza, esetleg a többiekből halkabban még. terjed a fülmonitor, a pici "agybadugható", de a dobosoknál a nagy füles jobban bevált
2010. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy én dobolok, és azzal szoktam védeni a fülem hogy ne siketüljek meg 30éves koromra (14vagyok) már biztosan nem hallanék, és ha valamilyen számra dobolok rá, akkor a fülhalgató alá berakom az mp3 fülesét és úgy dobolok rá, meg valamikor metronóm is szokott menni a dobos fülébe. Cak akkor van gubanc, ha szám közben változik a tempo.

PL:AC/DC Black in Black (ezt szoktam mostanába úgy dobolgatni).

2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!