Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen olcsó ez az erősítő?

Miért ilyen olcsó ez az erősítő?

Figyelt kérdés
A Fender Rumble 150es erősítő csak 107.000 Ft, ahhoz képest elég olcsó, pedig úgy tudom ez jó márka. Akkor miért ilyen olcsó?
2010. okt. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
a basszusgitároknál-nem tudom pontosan,hogy van- általában az árat úgy nézd,hogy ami a basszuskombó ereje Wattban,na annak a duplája lenne egy elektromos gitár ereje. Vagyis hogy érthető legyen,ha nézünk egy 150 wattos basszuskombót,akkor az megfelel egy kb 75 Wattos elektromos kombónak.Szóval a basszusnál mindenhez nagyobb energia kell asszem.vagy valami ilyesmi.És egy 75 Wattos erősítőért már sok ez a pénz...ha belegondolsz.Javítsatok,nem tudom pontosan,de sztem valami ilyesmi.
2010. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igenigen köszönöm a választ, csak úgy értettem h pl más hasonló márkába egy 150Wos sokkal több:O ezért nem értettem:D
2010. okt. 11. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

de amúgy, a fender jó márka, de közben meg az erősítőik nagyon olcsók tudnak lenni :D

Fender fm 212, 100wattos gitárkombó, 2 márkás hangszóróval, újonnan is 70 körül van. És kisebb márkákban is sokkal drágább egy ekkora teljesítményű kombó :D

2010. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tranzisztoros kombókból akkora a választék, hogy egymást nyomják már le az árak és szerintem nem is olyan olcsó...
2010. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!