Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes jelentkezn...

Szerintetek érdemes jelentkezni a The Voice-ba, zeneszerző, dalszövegíróként?

Figyelt kérdés

Megkeresett egy lány, hogy a The Voice műsorba keresnek tehetségeket.


Megmondom őszintén, hogy az ilyen reality műsorokról az a véleményem, hogy ezek nem a zenéről szólnak, hanem inkább a celebgyártásról, de talán a The Voice más.


Rólam annyit lehet tudni, hogy már 15 éve játszok különböző hangszereken és kb 3 éve komolyabban is énekelek. Ezen kívül írok dalokat is (szöveget és zenét is), illetve Spotify-on is már van 1-2 saját dalom amit otthon rögzítettem, ezen kívül több feldolgozásom Youtuben. Csak egy a probléma, hogy nem vagyok egyáltalán ismert.


Tehát nem vagyok és nem is szeretnék lenni egy klasszikus "énekes", hanem inkább egy szóló zeneszerző és dalszövegíró, előadó.


Mit gondoltok?



2023. máj. 30. 09:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosabban. Jelenleg 2 saját dalom található meg a Spotify-on amik teljes hangszereléssel vannak fent, (dob, basszusgitár, gitár,ének, zongora) és több "majdnem" kész dalom is van.
2023. máj. 30. 09:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek már tehetségkutatók, ezek zenés valóságshow-k más-más név alatt. Konkrétan meg van adva hogy mit kell csinálnod, hogy abból tévés adás legyen (az annak megfelelő érzelem, konfliktus, botrány, clickbait és hírérték generálása is mind előre leszervezett), amit ha nem csinálsz meg, akkor vagy nem hívnak be egy következő körre, vagy nem kerül majd adásba. Ehhez természetesen alá is íratják a titoktartási és egyéb szerződéseket is, hogy évekig nem beszélhetsz arról ami ott történik.


Saját magadat járatnád le azzal, ha bemész egy tévéműsorba, és az ott megkreált karakteredet ismernék meg az emberek.

A direkt kasztingnak ne dőlj be, minden műsor használja, és a közösségi médiában próbálnak halászni, mert az épeszű emberek már nem nagyon jelentkezgetnek. A másik végletbe tartozó szereplési viszketegségben szenvedő véglények pedig túl önfejűek és nehezebb őket betörni. De van, akit megcsap a hírnév szele attól, hogy őt 'felkérték' egy műsorba, miközben szerencsétlen gyakornok lehet aznap már az ötszázadik ilyen sablon meghívót küldte ki.

2023. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Manuel lesz az egyik mentor... Szerintem nem érdemes.
2023. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
The Voice-ban énekesek szerepelnek, nem szöveg-/zene írók.
2023. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mutasd a dalaid
jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!