Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nálunk miért nem játszanak a...

Nálunk miért nem játszanak a rádiók Elvis Presleyt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 12:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10-es de, hát így van! Ez a lényege annak, hogy átalakítottak minden rádióállomást! Kifizetőhelyek, illetve hírharsonák lettek! Nem gyárthatnak saját híreket, központilag kapják az MTI-től, pontosan ugyanazt mindegyik! Krva nagy kommunizmus ez, semmi más! Én éltem benne szóval pontosan tudom, hogy ugyanaz! Akkor is ez ment!
2023. máj. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Waff ***** válasza:
11@ esküszöm hogy szívből kívánom hogy találd meg a lelki békédet és szabadulj meg a démonjaidtól.
2023. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12 - na az ilyenek miatt tart itt az országunk, mint te, aki a mocskos korrupciót, az urambátyámságot elfogadja, mert egy beszűkült, feltehetően aluliskolázott, az életben megkeseredett ember, aki az életminőségének javítását másoktól várja el, és gyűlöl másokat, akik sikeresek az életükben, ezért ahhoz a csoporthoz húz, ahol erőt, erőszakot lát. Tipikus példánya vagy az álkeresztény áljobboldali rétegnek.
2023. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Hintalow ***** válasza:
53%
Mert az 50-es èvek már túl retró, ahhoz túl kicsi az ország, hogy ennyire spec irányú adás meg tudjon maradni. (Főleg, hogy a rádióhallgatás amúgy is kihalófèlben van)
2023. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14 - ötvenes évek vintage egészen a 70-es évekig! CSAK a 80-as évek a retro, a 90-es newtro, a 2000-es pedig trash
2023. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De, pedig játszottak régen Elvis-t, de ritkábban, és csak 2 száma volt felkapott! Anno a 2000-es években a Sláger Rádión gyakran szólt a “Can't Help Falling in Love”, illetve 4 éve a Retro Rádión többször is szólt a “Jailhouse Rock” !
2023. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Michael Jacksont mindig játszanak sokszor lehet hallani
2023. máj. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolso: igen azt tudom, de en Elvisrol beszelek :)
2023. máj. 16. 09:15
 19/20 anonim ***** válasza:
Én szoktam tekergetni rövidhullámon, és előfordul, hogy hallok Elvist. Persze külföldi adókon. A magyar közmédia erősen be van szűkítve tartalmilag, az egyszerű hiszékeny szavazóközösségnek. Nekik megfelel a 20 legjobb sláger ismételgetése egész nyáron. Nagyon ritkán kapcsolok be magyar rádiót. Kb 20 éve a neten keresek zenét, azóta 3x változott gyökeresen az ízlésem, de egyik sem rádióképes :-)
2023. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Ezt én se értem. Én is retro rádiót hallgatok, Elvis számot egyszer se hallottam :(
2023. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!