Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik jártak már a debreceni...

Akik jártak már a debreceni Főnix csarnokban, meg tudnák mondani, hová érdemes jegyet venni egy színházi előadásra?

Figyelt kérdés

Lent már csak hátrébb vannak helyek, nem tudom onnan mennyit látnánk az előttünk ülőktől. Fent szemben a színpaddal mennyire élvezhető? Ott is csak hátrébb vannak helyek, félek, hogy az túl messze van. Oldalt lenne még előrébb hely a "kis háromszögben", pont a kanyar előtt, és nem tudok dönteni, hogy az a jobb hely (viszont ott végig oldalra nézünk), vagy szemben hátul. Sajnos még soha nem jártam ott, így nem tudom mennyire nagy a hely.

Köszönöm, ha segítettek!😊



2023. ápr. 28. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben nehéz tanácsot adni, ha az is szempont hogy mennyire kell oldalra nézni.

Az tény, hogy még a büfékből is jól látható a küzdőtér - így a színpad is - mert igen okosan van megtervezve.

2023. ápr. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gond az oldalra nézés, csak ismerős mondta, hogy kiáll majd a nyakunk (de még sosem volt ott ő sem). Én máshol ültem már oldalt, és azóta is rendben a nyakam. 😅 Nem mertem szembe hátra venni, féltem, hogy túl messze lesz, úgyhogy a kis háromszögben ülünk majd oldalt, remélem mindent látunk majd. 😊
2023. ápr. 30. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást!!!
2023. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!