Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a blackpink born...

Szerintetek a blackpink born pink albumjában melyik a legjobb dal?

Figyelt kérdés
Nekem a shut down vagy a tally,de érdekel hogy szerintetek melyik.

2023. ápr. 8. 19:12
A kérdező szavazást indított:
shut down
tally
yeah yeah
typa girl
happiest girl
hard to love (ez csak Rosé dala de benne van a born pink ben
redy for love
pink venom
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne többet is jelölnék.Szóval le írom azért: shut down, pink venom, typa girl, hard to love, és egy kicsit a ready for love. A lassúbbak sem rosszak de én jobban kedvelem a pörgösebb dalokat. Nem is annyira halgatok balladákat.
2023. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

A Typa Girl és a Yeah Yeah a legjobbak szerintem. Ezekből akár lehetett volna valami jó klipet összehozni.

A Shut Down sem rossz, a Pink Venom viszont hányinger lett úgy, ahogy van. 😂🤢 Nagyon messze áll attól, amit eddig képviseltek, és az a p*csogó hang is rohadt idegesítő, amit Lisa és Jennie kiad benne.

2023. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tally, Happiest Girl, Yeah Yeah Yeah, Typa Girl és a Hard to Love tetszik a legjobban nekem.
2023. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ja elfelejtettem írni a #2-nek. A Shut Down és a Pink Venom az miért hányás🤢🤢🤮🤮 szerinted?????
2023. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

#4: Neked egyre rosszabb a szövegértésed.

A Shut Down-ra nem is írtam, hogy “hányás”.

Hogy NEKEM miért nem jött be a Pink Venom? Mert silány, gettós hangzása van, ami nem barátja a fülemnek, és ezzel nem a Blackpinket vagy a lányokat kritizáltam.

Ez egy szubjektív meglátás. És képes vagyok elfogadni, hogy más meg mást gondol, de nem esek neki azért, mert valami nem tetszik neki.

Ízlésről nem érdemes vitatkozni. Mindenkinek ugyanolyan joga van negatív véleményt megfogalmazni, mint rózsaszín ködös fellengzőset.

Remélem, nem okoz gondot bármelyik mondat értelmezése.

2023. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, úgy emlékeztem, hogy a Shut Down-ra is ezt mondtad.
2023. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Hogy a Shut Down-ra nem mondtad*
2023. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ambrus Lonci ***** válasza:
82%
Nekem a lassúbb számok a redy for love vagy happiest girl a kedvencem
2023. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszett kivéve a Shut Down és a Ready For Love, mert azért egyszer meg tudom hallgatni, de mikor már tizedjére hallgatom akkor már nem olyan jó. Nekem inkább a Tally, Pink Venom, The Happiest Girl, Yeah Yeah Yeah, Typa Girl és a Hard To Love tetszik.
2023. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!