Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatalság! Mi a jó a mai...

Fiatalság! Mi a jó a mai disco zenében?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok h*lye, de eddig úgy vettem észre, hogy az utóbbi 10 év discozenéje arról szólt, hogy 110dB dörej. Tisztában vannak szerinted a fiatalok azzal, hogy ez milyen fizikai hatással van rájuk? Ha fiatal vagy, gondolkodtál már rajta?
2010. okt. 7. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A rock is ugyan olyan káros ha az erősítő mellett állsz öreg.
2010. okt. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az extasy, meg a spuri
2010. okt. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a zene mindig jó, mindegy milyen. az hogy kinek mi tetszik az meg más kérdés.
2010. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs...de ez rettenetesen idióta kérdés...kinek mi tetszik alapon megy:D
2010. okt. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok mai disco zene nem arról szól amit te írtál.

Pl. ez sem rossz szerintem és még sok ilyen van :

http://www.youtube.com/watch?v=SgM3r8xKfGE&ob=av2e


Tény hogy több jó zene volt a 90-es években de azért most sem csak a dübdüb zenék mennek :)

2010. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi köze egy zenei stílusnak a hangnyomáshoz... Egy fiatal biztos csak ilyen fontos dolgokon töri a fejét. Különben meg hangerő volt, van és lesz is, legyen az pop, rock vagy akár jazz.
2010. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A "disco" zenének is több iránya van manapság, szóval ami az egyiknek tetszik, a másiknak nem biztos, de ez kb olyan kérdés, hogy mi a jó a '70-es évek retrozenéjébe? Na ugye...ott se csak a Boney M volt...
2010. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként pont te viselkedsz úgy mint egy 14 éves...akkor még én is halálosan komolyan vettem ki, melyik zenei irányzathoz húz. Rapperek, discosok, rockerek, attól függ melyik vagy, a másikat le kell szólni. Most 20 éves vagyok és sikerült felnőnöm, meg rájönni arra, hogy tök mindegy kinek mi tetszik, nem ebből állapítom meg, hogy milyen ember xy. Látom neked sikerült megragadni egy szinten.
2010. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!