Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan csináljam jól? . :D...

Hogyan csináljam jól? . :D Lécci segíts.

Figyelt kérdés

Hogy szoktál táncolni discoban vagy akár házibuliban?:D

Lécci,küldjetek már videót,ahhoz hasonlóan,hogy ti hogyan táncoltok!:D

Tudom,hogy hülye kérdés,meg tiszta gáz,de nemsokára megyek buliba,és hát sztem nem igazán táncolok jól.:S (Azért félek most,mert egy igazi partyarccal megyek..:S:D:))

Csak akkor írj ha hasznos válaszod van!Köszi.:)


(És azért a zene kategóriába raktam,mert zenére táncolunk:D)


2010. okt. 6. 11:47
 1/4 anonim válasza:

Szerintem az első és legfontosabb, ne légy feszült, ne izgulj.


A buli azért buli, hogy jól érezd magad, és ha táncolsz is, egy úttal le is mozgatod magadat.


Szóval szerintem úgy táncolj, ahogy Neked jó! Ha te a saját táncod járod és jól érzed magad, akkor biztosan másoknak is tetszeni fogsz, amit csinálsz.


Én egyébként általában az ilyen disco-s bulin "őrültködni" szoktam. Ugra-bugrálok, mindenféle filmes, ismert koreográfia ami eszembe jut, táncolom, és jól érzem magam. Először bevallom, hülyén néztek rám az ottaniak, de aztán a végére ők vették át az én felszabadult stílusomat! :))


Nem az a lényeg, mit táncolsz, hanem hogy szívből jöjjön! Én pl. már keringőztem DJ Tiesto-ra és király volt! :DD

2010. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D:D

Kössz a választ.:)

2010. okt. 6. 14:27
 3/4 xXx_CloUd_o.O_xXx válasza:

Én igy szoktam ^^

http://www.youtube.com/watch?v=fuwehzlJdt8&feature=related

és ezt lányok is csinálhatják:D báár én más bulikba járok:D

http://www.youtube.com/watch?v=fuwehzlJdt8&feature=related

2010. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ neked is..:D:)

(A videót még nem néztem meg,majd később..;))

2010. okt. 7. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!