Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a klarinétról?

Mi a véleményetek a klarinétról?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer már leírtam de ez a legszörnyűbb hangszer amit valaha kitaláltak. Az unokahúgom klarinéton tanult és annyira nem bírtam azt az artikulátlan felharmonikusokban szegény borzalmas szinuszos hangját hogy muszáj volt magamra zárni az ajtót amikor náluk nyaraltam. Szerencsére egyszer egy veszekedés során megrepedt és örökre elhallgatott. Lehetőleg te is kerüld el minél hamarabb ha nem akarsz ezzel ártani magadnak. Inkább zongorázz vagy bármi.
2023. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki fújja :) [link]
2023. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép hangja van, ha jó minőségű. Nem mindegy, hogy egy buffet crampon klarinétja van-ébenfából, vagy egy kínai műanyag cucc.


És persze képzettségtől is függ, mennyire szépen szólaltatja meg valaki, erős anzacc kell hozzá-szájizom, arcizom, tüdő.


Például ez egyáltalán nem bántja a fület:


[link]

2023. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!