Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatok kínai, japán...

Hol találhatok kínai, japán zenét?

Figyelt kérdés
nagyon tetszenek a távol keleti zenék stílusa,hangszerelése,csak nem tudom hol találhatok ilyen zenéket.
2008. dec. 27. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

youtube-on írd be: J-rock

de ilyen pl. Dbsk, Dir en grey, Plastic Tree, Klaha, An Café, Gackt, Hide, Girugamesh, Versailles...remélem segítettem :)

Frostline

2008. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves segítségedet,de sajnos nem ilyen stílusra gondoltam,hanem olyan népiesre,lassúbb,és ének nincs benne,vagy nagyon kevés refrén :)
2008. dec. 27. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
jpop.hu, vagy a youtube
2009. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a tradícionális zene érdekel, beírhatod a youtube-on, hogy japanese traditional music, vagy valami hasonlót. Én is így szoktam zenét keresni, ha nem konkrét zenekart keresek.:) Egyébként biztos sok olyan oldal van, ahol találsz ilyen zenét. Keress a google-on.
2009. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem tudom milyen típusú zenét keresel de ez egy japán tini együttes: buono
2011. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmiépp sem tinizene,azt megvetem :)
2011. máj. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!