Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emlékszik még valaki a finn...

Emlékszik még valaki a finn HIM zenekarra? Szerintetek is meg van műtve a frontember orra?

Figyelt kérdés

Itt egy friss interjú az énekestől:


[link]



2023. jan. 13. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ja...
2023. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallgattam őket de a bravo újságban sokszor voltak onnan láttam :D Néztem róla mostani képeket de szerintem nem változott semmit csak megöregedett. Anno 20as évei elején volt most meg majdnem 50. A fiatalkori magához képest nem néz ki rosszul meg máshogy sem nagyon, szerintem legalábbis
2023. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha igen jól elcseszték mert az egyik orrlyuka kétszer akkora mint a másik.
2023. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van,hogy az orrlyukak már eleve nem egyformák, és ez műtét után is marad így.

Túl tökéletesen egyébként az arca, felsőszemhéja, könnyen el tudom képzelni, hogy mást is csináltak rajta.

2023. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi mivoltához képest irigylésre méltóan szép arca volt, én remélem, hogy a fogain kívül nem csináltatott semmit.
2023. jan. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orra nincs megműtve, a fogain kívül szerintem eredeti rajta minden. Amúgy a kedvenc együttesem, az egyetlen, akiknek a koncertjére elmentem, és most is megyek, mióta Ville szólókarierrbe kezdett. Nekem ő örök és egyetlen favorit.
2023. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

No!

Én nagyon “ értek az arcvonásaihoz” mert 16-17 éve kezdtem rajzolgatni, ő volt a múzsám 🤷🏼‍♀️

Le van fogyva az arca , ez a kor miatt van, de az orra valóban más forma lett, tehát ekkora változást nem hoz az öregedés.

Én nem gondoltam volna hogy neki számít a külső, hiszen egy igazi rockergyerek aki a lazaságáról volt híres.

A foga a legszembetűnőbb amúgy, de gondolom muszáj volt a sok cigi miatt tönkrementek neki.

A másik nagy változás Brian Molko volt most, ezzel a bajusszal valahogy mintha takarni akarna valamit.

jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Alapból nagyon pici fogai voltak, szerintem "elkoptak".

Szerinted akkor megműttette a fogát?

jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én még mindig imádom ,már vagy húsz éve ,a fogai lettek megcsináltatva ,mást nem veszek észre rajta ,max öregedett és ez teljesen normális
aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!