Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi volt az a cringe zene,...

Mi volt az a cringe zene, amit gyerekként tinédzserként élveztél, de mostmár elsüllyedsz éjszaka ha eszedbe jut?

Figyelt kérdés
Én ilyen 14 16 évesen nagy MR busta meg essemm fan voltam. Mondjuk a célközönség én voltam kb. De elég cringe, nagyon nyíltan szerettem ezeket, és még egyszer retetete ratatata könyvét is megkaptam karácsonyra egy távoli rokontól xD. Ezt évekkel később találtam meg költözésnél, és dobtam is ki egyből lol. Ez az időszak olyan lassan 8-10 éve volt. Amúgy ezek a rapperek még tolják a dolgot?
2022. dec. 12. 00:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10 szerintem ez se cringe. Mondjuk a divízió 88at nem ismerem, de a Kárpátiának vannak jó zenéi.
2022. dec. 15. 15:52
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Velem fordítva történt. Kamaszkoromban számos zenei stílust cikinek éltem meg, de ma már azokkal is megvagyok részben, pl disco, elektronikus tánczenék. Bár a mai napig szelektálok, akármi nem fog meg. Nyitottam a popzenék felé, főleg jpop. Bár abban se tetszik minden, viszont vannak igen igényey jpop felvételek.

2022. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fukui moori a kedvencem, de én ezt nem mesélném senkinek :D
2022. dec. 16. 23:56
 14/18 anonim ***** válasza:
2022. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Majka
2022. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jah az nekem is volt tényleg cringe
2022. dec. 21. 22:47
 17/18 anonim ***** válasza:

Kárpátiát én is szerettem anno, viszont évek óta nagyon eltávolodtam tőlük, egyszerűen nem tudok azonosulni a fideszes nyalizásukkal.

Amúgy kövezzetek meg de én gyerekként imádtam a Kozsó féle nyálgép zenéket, sőt továbbmegyek, nosztalgiából még ma is van hogy meghallgatok párat.

Meg a Modern Talking-gal se hiszem hogy ma már nagy sikerem lenne. :D

2023. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 nem tudtam, hogy fideszesek. Hát akkor tényleg cringe. De maga a zene jó, legalábbis amiket én hallottam.
2023. jan. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!