Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Linkin...

Mi a véleményetek a Linkin park új albumáról? (A thousand suns)

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 2002 körül hallgattam, amit azóta csinálnak, már nem fér bele a zenei ízlésembe.
2010. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk ki , elég felejtős album lett ... pedig többet vártam : (
2010. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Őszintén.. 1 szám van rajta ami tetszik nekem, a Wrectches and Kings, mert az emlékeztet a Hybrid Theory-s meg a Meteorás időkre amikor még hosszú órákig nem bírtam abbahagyni a hallgatásukat, annyira jó, annyira egyéni stílusú, annyira Linkin Park (máig sokat hallgatom). Azok az albumok a maguk sokszínűségével nagyon széles rajongói réteget (én pl rappet hallgatok, de nem egy rocker ismerősömről tudom, hogy ők is szeretik) és elismerést szereztek a zenekarnak. Aztán kijött a Minbutes to Midnight. Nem tudom felfogni h mért kellett mindazt feladni, amit szerettünk bennük, amiért sikeresek lettek. Persze ezen is voltak jo számok (Bleed It Out, Given Up), de tele volt az amugy sem hosszú album nyálszagú poprockos dalokkal, Mike alig szólalt meg, Mr hahn-t se nagyon hallottam. De elnéztem nekik mondván stílusváltás, majd csak helyrejönnek. Hát rohattul nem igy lett. Már az is elég botrányos hogy nemtudom hány év alatt egy a háromnegyedórás albummal jönnek elő, aminek a harmada(!) átvezető, de hogy ennyire tőlük távol álló katyvasszal jöjjenek elő.. Chester hangja elb*zult, mike itt ott azért rappelget, igazi dob meg gitár alig van benne mert az egész tele lett nyomva jórészt gagyi elektronikus elemekkel, egyszoval undorító. Én végérvényesen leírtam ezt a zenekart maradok a régi laza-zúzos Linkin Parknál. múlthéten töltöttem le (nem szép dolog, de pénzt kiadni ezért bűncselekmény) félóra múlva (miután kiszettem a fent említett szinpatikus számot) töröltem is mert még felismeri a vírusirtó. Naggyából ez a véleményem, ha még nem hallottad, semmit nem vesztettél, max boldogabb vagy mint én.
2010. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!