Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan hogy rock tábor?

Létezik olyan hogy rock tábor?

Figyelt kérdés
Valmi olyasmi, amibe elmennek gyerekek, és alkotnak együtt egy bandát és jáccanak a táborban. Van ilyen???
2010. szept. 27. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Abban a filmben csak azt nem értettem, hogy mi volt benne a "rock"...
2010. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Fogadok 12-16 éves lány vagy, aki azt gondolja, ott lesznek majd cuki fiúk, akiket lelehet cidázni...Nőj fel és ne nézz több Disney-Filmet
2010. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
xD am az kajak jó film ^^ MONDOM FILM!!
2010. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehetene...


Viszont a filmben télleg hol a rock?

2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gitártábor régebben volt Szolnokon a ligetben, 2 éve még biztos volt. Ezen a nyáron nem hallottam róla. Ha olyanra gondolsz, mint a filmben, akkor ez nem teljesen ugyanaz, de azért van egy kis hasonlóság. Keress rá a google-n. Amúgy azt hiszem, a utóbbi években nem csak gitározni tanították ott az embereket, hanem voltak más hangszerek is. Különböző szintű csoportok voltak, meg lehetett felvételeket is csinálni. Ha meg valaki találkozott jó fej emberekkel, bandák is alakulhattak, de azt, hogy fel tudtak-e lépni, nem tudom.
2010. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az uccso komentezönek köszi, csdak én miskolci vagyok. Amúgy meg nem folmre gondoltam, hanem igazi rock táborra. Ja és amúgy 14-éves dobos fiú vagyok:)
2010. szept. 28. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig van Gitármánia és Zenei Továbbképző tábor!!!!!

www.instrumentweb.hu

2010. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a filmcímben a "rock" nem feltétlenül rockot jelent, hanem egyszerűen zenét. amúgy volt benne rock.
2012. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!