Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi baja van sok embernek a...

Mi baja van sok embernek a Nickelback együttessel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Populáris zenét játszanak az adott stílusban.

Többnyire minden ilyen banda megosztó, és legalább annyi ember szereti is az együttest.

Egyébként a Nickelback fokozatosan lépett át egy olyan stílusra amit a rajongók egyszerűen nem tudtak tolerálni, és ez váltotta ki a banda iránti gyűlöletet.(mondjuk én szimplán nem hallgatom őket, kb. ennyiben kimerül a dolog, bár az eredeti stílusukért sem voltam oda)

2022. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az, hogy a rockereknek túl popos, a poppereknek túl rockos, ezért mindenki úgy érzi, hogy joggal utálja őket.

Nincs semmi baj vele, hallgatható, rádióbarát zene. Nekem mondjuk túl pop, de ez nem vált ki belőlem utálatot. Nem hallgatom, és kész.

2022. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Az együttessel semmi, nekem inkább azokkal van bajom, akik hatalmas rockernek tartják magukat attól, hogy a Nickelback a kedvencük. Az nem rock, hanem pop.
2022. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Mindkettőre:

De nincs olyan hogy rock meg pop.

A pop az populáris zenét jelzi, a rock is popzene kivétel az avantgárd irányzat.

Nem az a baj továbbra sem hogy túl "poppos", hanem hogy a rajongókat szembeköpték azzal, hogy a lemezkiadói nyomásra elkezdtek eladható zenét játszani. Nem voltak következetesek, a Bullet for My Valantine dettó ezt csinálta.(ráadásul ők még nyíltan elmondták, na akkor most ők csinálnak egy kemény albumot a tini emoknak)


Metallica-nál is így volt, na mondja nekem senki hogy a Nothing Else Mattersben nem volt metalos riff, attól még popzene volt hogy tartalmazott más zenei stílusból elemeket.(épp úgy ahogy a teljes életművük az, talán az első 2-3 albumtól eltekintve)

2022. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy nincs olyan, hogy rock és pop. Egy igazi férfi és egy eunuch is messziről nézve ugyanúgy néz ki, de a dolgok lényegét tekintve áthidalhatatlan a különbség közöttük. Ugyanígy van a rock és a pop esete is: a pop a rock herélt formája. Hiába azonos az eszközkészletük, más az attitűd, nincs átjárás közöttük. Ha a pop a rockhoz próbál dörgölőzni, az gitárpop. Ha a rock puhulni próbál, menthetetlenül áthullik a pop közé.

A liberális világ egyik legnagyobb hazugsága, hogy nincsenek határok, mindent mindennel lehet keverni (a zenében is), különbséget tenni a dolgok között nem lehet, és nincs értelme. Hazugság. Határok vannak, éppen ezért különbségek is, és aki érteni akarja a világ működését, szeret és tud különbséget tenni.

2022. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5.Vannak bőven tanulmányok a könnyűzene témakörében.

Nem arról van szó, hogy létezik-e rock és pop, hanem hogy a pop nem egy műfaj.

Ameddig a rock igen.

2022. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as Ez nem ennyire egyértelmű hogy csak pop meg csak rock. Ezért van a pop rock. A Nickelback is ilyen, eredetileg post grunge volt később lett lazább. De nem simán pop. Ami konkrétan pop azt szerintem mindenki tudja hova tenni, Justin Bieber, Lady Gaga, Beyoncé stb. Nem ugyanaz, nem is összehasonlítható. Elton John már közelebb van a "sima" pophoz, de azért nem egy Ed Sheeran mondjuk.
2023. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es hát nem azért de bármennyire is nem olyan zenét tol a Metallica mint 40 éve és már nem thrash mint ahogy elkezdték, azért a klasszikus értelemben vett pop-tól távolabb állnak mint pl. Byealex a rappeléstől
2023. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös hát jah. Ebben a dologban szerintem az van, hogy bárhogyan is nézzük a pop a legnépszerűbb és legszélesebb közönségnek szóló műfaj. Még ha nem is műfaj igazából, mivel ahogyan más írta jól, a pop arra utal hogy populáris, népszerű.
2023. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!