Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gyűlölik ilyen sokan az...

Miért gyűlölik ilyen sokan az U2 együttest?

Figyelt kérdés
Olyan sok negatív kritika van róluk a neten, hogy Dunát lehet vele rekeszteni.
2022. okt. 20. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert sz@r! A nyolcvanas évektől kezdődően értek el kisebb-nagyobb sikereket, de a kilencvenes évek vége felé annyira túlsztárolták őket, hogy az már kínos volt. Középszerű zenekar, középszerű számokkal, egy átlag alatti hanggal rendelkező énekessel. A Sweetest Thing-en kívül egyik számuk sem tetszik. Bono pedig amióta elkezdett politizálni, nálam még lejjebb ásta magát. Vissza kellene venni az arcából.
2022. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak a hülyék utálják őket.
2022. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert sokkal nagyobb a hájp körülöttük, mint amit a zenéjük indokol. Ez mondjuk engem hidegen hagy a, én azért utálom őket, mert bono egy címeres k.csög. A nagy művészember, aki akkora arcot növesztett magának, hogy a kétszárnyú kapun csak oldalazva fér be. Aki felemelt mutatóujjal játsza az emberjogi meg ződaktivistát. Ha egy napon arra ébrednék, hogy olyan vagyok mint bono, tudnám, hogy nagyon rossz irányt vett az életem.
2022. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3


Szerintem te csak irigy vagy rá.

2022. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Annyi rocksztár van, akikre irigy lehetnék, némelyikükre az is vagyok, a zenei tudásuk miatt. Hidd el, hogy bonóra a legkevésbé sem vagyok. ;)
2022. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
De Bono csak egy van.
2022. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6! Hála a jó égnek. Az hiányozna még, hogy több legyen belőle. Egy is több, mint elég.
2022. okt. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiről lehet sok kritikát találni, aki híres. Pláne akkor, ha a zenetörténet egy meghatározó alakja az adott zenekar/énekes.
2022. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!