Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc együttesed...

Melyik a kedvenc együttesed általad legkevésbé kedvelt száma?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Amaranthe - That Song, ezt kimondottan nem szeretem. A többi kedvenc együtteseimnél nincs ilyen.
2022. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1.Pedig nagyot fog szólni az 30-án, nekem sem a kedvencem de fogós és a riffje egy életre megmarad az ember fejében.(Maximalism album után szerencsére kicsit visszatértek a keményebb zenére)

Kérdező:

Metallica Nothing Else Matter tipikusan az amit sosem értettem miért van egekig magasztalva, elvégre voltak sokkal jobb balladáik, a többi számról nem is beszélve. A fekete lemezük egy 10/10 album lenne, ha kivennénk belőle azt a pár slágert ami kimondottan a könnyebb eladás miatt került bele.(Lars amúgy egy zseni, nagyon jól tudta forgatni a kártyákat, hogy a top bandák közé kerüljenek üzleti szempontból)

Black Sabbath Paranoid is jöhet ide, kb. 10 perc alatt összedobott szám mégis iszonyat nagy népszerűségnek örvend. Nekik aztán iszonyat sok olyan albumuk is van, ami abszolút nem ismert de nagyon előremutató volt.

Többről nagyon nem tudok, általában ha szeretek egy bandát akkor kb. minden számukat/albumukat, nem azt mondom egyformán de ritka hogy ne legyen kellemes hallgatni.(ez a 2 csak szimplán azért mert agyon van játszva)

2022. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mastodon: diamond in the witch house.

A visszhangos monoton ének egy masszává teszi a számot, ráadásul elég hosszú masszává, hiába váltakoznak jó gitártémák. Ráadásul túlontúl hosszú szám, számomra nem hogy érdektelenné válik, hanem kényelmetlenné is. Bevallom leggyakrabban át szoktam ugrani, ha ez a szám következik.

2022. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imagine dragons- machine, enemy, bones (utóbbi 2 azért, mert rengetegszer hallottam már)

+az új albumuk se a kedvencem

2022. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!