Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A húgomnak szeretnék számokat...

A húgomnak szeretnék számokat kiírni egy mp3 CD-re.11 éves és inkább ilyen slágerek kellenének. Milyen zenéket szedjek le? Linkeket is adhattok!

Figyelt kérdés

Én leginkább rockot hallgatok, ezért nem igazán tudom, h milyen számok tetszenének neki. Mivel karácsonyra egy Hi-fi-t kap ezért írok neki egy CD-t. Leginkább magyar lenne jó, de belefér a külföldi sláger is. Szereti énekelni!

Köszi a válaszokat.


2008. dec. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Britney Spears - Womanizer

Rihanna - Disturbia

Katy Perry - I Kissed A Girl

Katy Perry - Hot n Cold

Sara Bareilles - Love Song

Alesha Dixon - The Boy Does Nothing


Hirtelen ennyi jut eszembe.

2008. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És nem tudjátok, h ezeket hol tudnám letölteni?

Tudnátok még vmi magyar számokat is felírni? Köszi

2008. dec. 22. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Mp3portal.hu-n szerintem megtalálod ezeket! :)

Számot sajna nemtudok írni!

2008. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

töltsd le a LimeWire nevű progit, azzal tudsz egyesével számokat leszedni. Meg én javasolnám még

Gabriella Cilmy-Sweet About me,

Justin Timberlake feat Madonna- 4 minutes,

Madonna - Give It 2 Me, Candy Shop

Hannah Montana számok, High School Musical számok (most a HSM 3 számai az aktuális slágerek)

ez az uccsó kettő kifejezetten az ő korosztályának szól. Meg akkor már Miley Cyrus számok is jöhetnek (ő játszotta hannah Montanat)

Meg van most vmi Rock camp című film is. Ez is ilyen HSM, HM szintű dolog, ez is kiskamaszoknak való. zenéjét nem simerem, de ne ijesszen rád az h "Rock", mert tuti vmi gyönge kis pop az egész:D

2008. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogyha szereti énekelni, akkor mellékeld hozzá a szövegeket is és bocsi hogy nem tok maygart írni, de oylat nem naon hallgatok. Mondjuk Sugar Loaf, Hoolingens, Belga(vigyázat, káromkodnak de nagyon(kivéve Zsolti a béka album) ezek jutnak ezsembe, de számot nem tok.
2008. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Váu, nagyon jó ez a progi :D köszi szépen :)
2008. dec. 22. 22:53
 7/7 anonim válasza:
éder krisztián nekem ő a kedvencem
2010. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!