Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kell az olyan nulla...

Miért kell az olyan nulla tehetségű előadókat tolni, pénzelni mint pl. Ariana Grande?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Valaki tömi.

Illetve sokszor fontosabb a szép arc, jó test, mint a hang, tehetség. Az is fontos, hogy irányítható legyen.

2022. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ariana Grande nem a legjobb példa. Én amiket hallottam tőle ( még régebben), az alapján jól énekel, de tényleg rengeteg értéktelen előadót futtatnak, elég csak bekapcsolni a rádiót.
2022. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ariana tényleg nem a legjobb példa. Nagyon jó technikája van, magánénekes szemmel mondva is képzett hanggal rendelkezik.
2022. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent érdemes boostolni, amiből lehet pénzt keresni, még akkor is, ha egy nulla az egész. Ariana Grande erre valóban rossz példa, de pl. ott van Little Big - Big D*ck című száma: szinte mindenki csak poénból hallgatja, de van benne pénz, szóval megéri.
2022. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%
Ha Ariana Grande neked nulla tehetségű, akkor nagyon nem vagy vájtfülű.
2022. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A zenei előadók termékek, amiket el lehet adni a közönségnek, csak reklámot kell beléjük feccelni. Így lesz kis befektetésből nagy haszon.
2022. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Ariana Grande őrületesen tehetséges, tehát lehet például ezért.

Van mas ostoba prolikérdésed is, vagy csak ez?

2022. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

A.G. is egy szórakoztatóipari termék, egy pénzgyár. Ez igaz. Én sem szeretem, de az tény, hogy a termék egyik fontos része az éneklés, és az a rész szerintem is rendben van.


Azon aztán lehet bőven lamentálni, hogy mit énekel, mire tanít, mire jó ez az egész, azaz hogy mire használja a tehetségét, hogy etikus-e a pénzgyártás stb.

2022. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg rossz példa. Ariana azért igenis tehetséges. Nem kell azt mondani, hogy nem az, csak azért, mert nagyon híres és túlértékelt. Igen, túlértékelt és nem biztos, hogy ezt a sok beleölt pénzt ő érdemli.

De azért egy Travis Scottot sem értem miért kell így futtatni. Na az tényleg az a kategória, ahol nincs értelme futtatni azt az előadót, mert zéró tehetség, de öli bele a kiadó a pénzt.... meg a 9 éves fortnite kiddok.

2022. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!