Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Machine Gun...

Mi a véleményetek Machine Gun Kelly-ről?

Figyelt kérdés

Punk vagyok, több fajta zenét is hallgatok. Nagyon szeretem a punkot, pop-punkot, rockot, metalt és ezeknek az alfajait is.


És gondolom most azon gondolkodsz, hogy hogyan jön mind ehhez MGK.


Nos, hát igazából érdekel az emberek véleménye a zenéjéről :D


Én egyáltalán nem vagyok fanja, sőt, ha tehetem akkor távol maradok tőle és a munkásságátől, viszont, van egy pár száma, amit szivesen meghallgatok, és szerintem egészen okésak.



Lehetőleg a válaszokat normálisan adjátok meg, kifejtve (mivel nem akarok 10+ olyan kommentet olvasni, hogy 'mgk sz*r és a zenéje is az' magyarázat nélkül)!


Köszönöm!



2022. júl. 26. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A megjelenése szerintem visszataszító, a rap albumait nem véleményezem, mert nem értek hozzá. Viszont ciki, nem ciki a pop punk/punk rock dalai egész jók és szívesen hallgatom őket.
2022. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:

Par eve azt mondta, hogy nagyobb rapper mint eminem.

[link]

Erre eminem válaszolt

[link]

MGK erre mar nem tudott valaszolni, pedig eleg sok elo adasban rakerdeztek mikor fog jonnu a következő diss de az elmaradt mar es eleg kinos volt neki mert mindig ez volt a tema amikor meghivtak valahova. Kb ennyi. Amugy eminem eleg szepen elkuldi a picsbe.

2022. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egy pózer idióta rapper volt és most "pop punk" os lett ugy néz ki mint egy bohóc és langyos alternatív számokat ír. Pfejjj utálom
2022. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előző vagyok. Nem látszik machine gun Kelly ben az ami pl blink-182 sum 41 mxpx st sbt bandákban hogy azért csinálja mert szereti. Csak ahllotta u pop punk most jó átnyergelek arra ez nagy képmutatás a sok ilyen ember miatt higult fel és ment tönkre a pop punk kultúra a sok lanygyi vackokkal



Régi pop punk

[link]


[link]



Mostani......izé pop punk [link]

2022. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy b*zi. Egy hetero férfi nem így néz ki, mint ez a rossz köcsög, tuti, hogy szereti, ha a seggében kolbász van. 😂
2022. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ja full b*zis de a média tolja hogy jaaaj de nagy rock sztár xd kész vicc
2022. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!