Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szakképesítés kell?

Milyen szakképesítés kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Milyen szakképesítés kell ahhoz, hogy kamarazenekarban tudjak játszani, mint vonós? (Hegedű)

2022. júl. 22. 20:40
 1/6 anonim válasza:
34%
Kamarazenekari OKJ.
2022. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legalább egy befejezett konzi, megalapozva általános iskola melletti 8 év hegedűtanulással. De egy komolyabb zenekarba hegedűművész diploma nélkül ne is álmodj bekerülni.
2022. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Hegedűből is van már diploma? Manapság már minden bizbaszé osztogatnak diplomát?
2022. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülye.

A Zeneakadémián (bocsánat, Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem) minden hangszeres szakon lehet szerezni diplomát. Na ez megint nem jó, mert karnagy, énekművész, zeneszerzés szakon is lehet szerezni.

Akinek nincs diplomája, az hivatalosan nem művész. Vannak ilyenek páran, népszerű celebek, showmanek, kivétel például Galambos Lajos, akinek van trombitaművész diplomája, csak megkurvult... mulatós zenéből jobban meg lehetett élni.

2022. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2, Már általános iskolán túlnyúlnak az éveim, mióta aktívan elkezdtem tanulni... 2012 óta egész pontosan, ekkor voltam 10 éves. Nem, nincs még konzim, mert egyszerű gimiben folytattam tovább...
2022. júl. 24. 21:15
 6/6 A kérdező kommentje:

#4, Jaja, igen, vagy A Liszt Ferenc, vagy Miskolcon a BBZI.


Jogos a Galambos Lajos féle hasonlat 😂 #megkurvult 😂

2022. júl. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!