Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lorna Shore - Immortal albumho...

Lorna Shore - Immortal albumhoz hasonló hangzású bandák?

Figyelt kérdés

Csak az ilyen blackened deathcore érdekelne, amibe black elemeket is pakolnak bőven, vannak jó breakdown-ok benne, és inkább scream legyen benne mint mély hörgés. Amolyan Donald kacsás :)


Pl. Abigail Williams (a károgós scream miatt nem az igazi, de zeneileg ok), vagy az Assemble the Chariots-féle vokál.



Valami olyasmire vágynék ami kellően sodró lendületű, brutál részekkel is, de van benne "érzelmes" rész is.


Nem tudom igazán kifejezni. Hallgattam már pár másik deatchcore bandát de egyik se adja igazán... csak a Lorna Shore. Ők valahogy eltalálták mi a jó.


A The Breathing Process - Samsara album ami még tetszik, de vannak benne kissé monoton részek is, bár elég egyedi hangzásúak.


2022. jún. 10. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért az Immortal album? Az új Will Ramosos cuccok ezerszer nagyobbat ütnek.
2022. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Mert ott már bejött ez a szimfonikus blackened hatás, ami nagyon jól hangzik, és jobb mint pl. az Abigail Williams. Utóbbi se rossz zeneileg, de ott a vokált nem annyira szeretem.


Igen, a To the Abyss-féle album már sokkal jobb, de kijött ez az új single szám, meg a Sun\\Eater, ezek már nem olyan jók... nincs meg benne az ami a már említett EP-ben...

2022. jún. 28. 06:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!