Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed ezekről a...

Mi a véleményed ezekről a számokról?

2010. szept. 18. 14:19
 1/9 anonim válasza:
alap hogy normál
2010. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első: Az intro egész jó. Utána viszont nagyon unalmas és egyszerű.

Második: Nekem ez is nagyon erőltettett és unalmas.

2010. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak. Te milyen típusú zenéket szeretsz?

Vagy csak nekem van rossz zenei ízlésem?... Nem tudom miért, de ahányszor valakinek kikértem a véleményét ezekről a számokról itt a gyakorin, azt írták, hogy nem jó, béna.

Nekem tetszik valami miatt. Talán azért is, mert mostanában egy sztorin agyalok és amikor meghallottam ezeket a számokat rögtön a sztorimba képzeletem el őket. Mintha a fejemben adnának a sztorimhoz egy hangulatot. Érdekes.

2010. szept. 18. 14:50
 4/9 A kérdező kommentje:

Például ezt a számukat is nagyon beletudtam képzelni a történetembe...

http://www.youtube.com/watch?v=ER7gJuXwon0&feature=related

2010. szept. 18. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha megmondod, pontosan mi jó ebben (kiemelhetsz külön részeket is), akkor meghallgatom még egyszer és ha tényleg jó, akkor visszavonom az állításom. :)


Mert nekem így nagyon erőltett az egész, egyszerűen rossz hallgatni, valószínűleg ezért szólja le mindenki, meg azért, mert zeneileg ez közel van a nullához. A szöveg lehet, hogy jó, de attól, hogy ömlesztve, ötlet nélkül elrappelik/éneklik, még nem lesz jó zene.

2010. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor nekem rossz az ízlésem...

De arra nem válaszoltál milyen zenéket szeretsz.

2010. szept. 18. 15:06
 7/9 A kérdező kommentje:
De lehet az is, hogy ha akkor hallgattam volna meg, mikor még nem volt a fejemben az a bizonyos sztori, lehet hogy nem tetszett volna... Nekem is csak azért tetszik, azért nem unalmas, mert közben gondolatban mellé képzelem a történetem bizonyos részeit.
2010. szept. 18. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam. A kérdés az volt, hogy mit gondolok a számokról, nekem nem tetszenek, te hallgasd, ami tetszik. :)

Amúgy én főleg metált hallgatok (nem, nem vagyok zsíros hajú rocker :)) pár előadó amiket szeretek: Therion, Ayreon, Kamelot. Pár filmzene is nagyon tetszik (pl.Amélie soundtrackje) és néha komolyzenét, musicalaket is hallgatok. :)

2010. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja értem. Lehet hogy neked azért nem tetszik mert nem szereted a hip hop-ot. Valószínűleg azért monoton neked.
2010. szept. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!