Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Annyi a kérdésem hogy tudja e...

Annyi a kérdésem hogy tudja e vki h hogy lehet olyan hangfalat csinálni amin jack kimenet van és akuról működik?

Figyelt kérdés
Leirást is ha lehet előre is köszi!
2010. szept. 15. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
a hangfal az erősítőről működik, - ami a táplálás szerint lehet akár akkumulátoros is - a kimenete (csatlakozása) pedig bármilyen lehet.
2010. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy-két fogalmat tényleg keversz, de hangfal építés terén nézz szét itt:

[link]

Ez alapján tudsz aktív hangfalat is készíteni. Egy 12 voltos akkumulátorra veszel egy invertert, ami 240 volt váltóáramot csinál, és már lehet is a pusztában hangoskodni...

2010. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem kell inverter sem hozzá, egy olyan erősítő kell, ami akkuról működik, például egy autóerősítő, de szerintem egy átlag erősítőhöz sem kell több, végtére is azért van benne trafó, beleapplikálod a hangfalba, ha elegáns akarsz lenni, akkor úgy, hogy a potméterek a hátlapon kilógjanak, aztán szép jónapot!
2010. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hülyének fogtok nézni de mi az az invert? és én nem hangfalat akarok igazándiból épiteni hanme "átalakitani" egy 8ohm-es kis hangfalat hogy hordozható legyen... nagyon analfabéta vagyok ilyen téren csak annyit tudok amit élőben láttam és magyaráztak ami annyi hogy van benne egy kis akksi meg valami erösitő amin van ki-be ment... ennyit tdok róla köszi az eddig válaszokat is :DD
2010. szept. 16. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Az inverter 12 volt egyenáramból csinál 220 volt váltóáramot. De ahogyan az előttem szóló nyilatkozott építs auto-hifiből, és minden megy direktben aksiról...

Mindenféleképpen egybe akarod építeni az erősítőt a hangfallal? Szerintem úgyis hordozható lesz, ha készítesz egy fej/rack egységet, amibe belepakolod az erősítőt, az aksit, igény esetén egy cd lejátszót.

2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!