Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a B my Lake be lesz olvasztva a Soundba?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hát, mivel egy agyhalott proli vagy. Pont mint egy drogos.
2022. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ok
2022. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
juj
2022. júl. 23. 20:44
 14/16 anonim válasza:
95%

Igazad van kedves 4-es válaszoló! Inkább iszom magam halál részegre, hogy utána fel tudjak mindenkit lökni, esetleg valakibe bele kötni vagy lehányni valakit, mert egy fesztivál erről szól.

2016tól egy kezemen meg tudom számolni mennyi balhéval szembesültem a B my lake alatt, ellenben egy sima discoban,ahol többnyire! csak isznak az emberek gyakorlatilag heti szinten szokott lenni verekedés.

Nem érzem magam drogosnak,azért mert évi szinten párszor elengedem magam, élvezem az egészet és arra a pár órára teljesen át tudom adni magam az érzésnek és semmi negativitás nincs a fejemben.

2022. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

14


Ez is egy tipikus korlátolt komment. A drogosok általánosítása, hogy minden részeg agresszív.

2022. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Nem írtam, hogy minden részeg agresszív!Én se vagyok az, csak a saját tapasztalataimat írtam le.
2022. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!