Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a külömbség a donga testű,...

Mi a külömbség a donga testű, a sima fa, és acél testű pergő között?

Figyelt kérdés

kíváncsivá tett ez a kérdés, mivel megtetszett a donga testű dob. hallottam már fa testű pergőt, nem sokban külömbözött az én acél pergőmtől, pláne hogy bőrtől függ és mindenféle módon lehet hangolni.

várom a tapasztalatokat, véleményeket, kinek mi és hogyan tetszik :)


2010. szept. 12. 23:50
 1/2 A kérdező kommentje:
OMG mostveszem észre külöNbség, bocsánat félrenyomtam :)
2010. szept. 12. 23:54
 2/2 anonim válasza:

Szia! Lenne egy kérdésem! pontosabban tanácsra lenne szükségem, mit lehet csinálni az acélpergővel, hogy olyan kongó hangzást adjon ki, mint pl az alvin és a mókusok

Alvinmánia 2.ban hallható... már annyi mindent megnézegettem, próbáltam több bőrt is, hol feszegettem az alsó bőrt, hol lazítottam... Szóval már másfél éve kisérletezek, próbálgatom a dolgokat, de még mindig nem jöttem rá, nem találtam meg az "igazit"... Meg is kérdeztem Figula Gergőt(alvin volt dobosát)és ő egy 14x6,5 pearl export fémpergőt használt, elkezdtem utána kutatni, hangmintákat nézegettem, de semmi...nem olyan... Tudnál valamit ajánlani?

2014. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!