Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az X-faktor 2. adásában miért...

Az X-faktor 2. adásában miért állt hozzá a zsűri olyan negatívan Bodnár Attilához? Mi baj van az apjával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve cikis a tény,hogy Papp Ritával együtt bohóckodtak évekig,ráadásul olyan idióta dalokkal,mint a Csovi-csovi Jasper meg a Pocó-mocó...

Te hogy állnál első ránézésre Kiszel Donatellácskához?!

Bár tény, hogy a zsűri részéről /pláne egy ilyen műsorban/ ez kifejezetten bunkó dolog volt.

2010. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bunkó dolog volt tőlük, hiszen ő nem tehet róla milyen volt az apja, miket énekelt stb. De a végén bocsánatot kértek, ha jól emlékszem! Jó hangja van!
2010. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nem amiatt,hogy bohóckodott az apja.Milyen csöves már a fószer??Utcán zenélget stb...A zsűri biztos nem gondolta,hogy egy régi sztárnak ilyen "csöves" kinézetű fia van..próbáltak viccelődni,csak nem jött össze.Amit mondtam,attól függetlenül lehet,hogy nagyon rendes és okos értelmes ember,nem vitatom,de a zsűri egy nevet látott és egy külsőt..
2010. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Kiszel Donatellácskához még csak-csak, na de Tüncihez nem állok inkább sehogy :D

2010. szept. 13. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Csovi-csovi Jasper? Ez komoly, hogy nem tetszik valaki, és a neve elferditsével érvelsz, mint alsóban? :O
2019. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!