Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber Budapesti...

Justin Bieber Budapesti Koncertjéről mit tudtok? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Na hali! Nagyon szeretem Justint és ha jól tudom jövőre ellátogat hozzánk is! Nagyon szeretnék ott lenni, de nem vagyok tapasztalt koncert-téren. Gondolom a sportcsarnokban lesz.Én miskolci vagyok, az utat megoldjuk.De nem nagyon tudom merre menjek majd egy olyan nagy helyen!:D Légyszi írjátok le tapasztalaitokat és tanácsaitokat hasonló koncertekkel kapcsolatban?Mennyi lehet majd egy jegy a koncira? Nem VIPre gondolok, hanem normál jegyre. És mit vigyek feltétlenül magammal?Bármi ezzel kapcsolatos infot osszatok meg velem kérlek! Szülinapomra kérem egyébként hogy elvigyenek anyukámék, és nem, nem vagyok egy újgazadag kényes ribanc, aki bepisil egy világsztártól! És nem érdekelnek azok akik nem kedvelik Justint, mindenkinek lehet saját véleménye, de én most tényleg segítséget, és nem fikázást várok! Előre is köszi mindnekinek!
2010. szept. 9. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem addigra lelövik. Mit lehet benne szeretni? Dobj meg egy Emaillel és megvitattjuk... :)
2010. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kőltsd inkább másra a pénzedet most komolyan mi értelme van annak hogy egy 15 éves kisfiút nézel a színpadon kb 12000ft ért én még ingyen se mennék el egy ilyenre de még jót bulizni se lehet mert nem olyan jellegűek a számok szerintem gondold át ne legyél ekkora marha hallgass inkább igaz zenét
2010. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy megszívja a kölök Budapesten, van akiknek 5számjegyű összegű jegy megéri Justin Bieber buzerálása


Viccen kívül nézd meg valahol JB twitterét

2010. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz szépen. majd én eldöntöm mire költöm a pénzemet. nagyon szívesen gyűjtök, hogy láthassam élőben. nekem ez sokat jelent.
2010. szept. 10. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
mennyi inkább ramstein koncertre azért megéri fizetni
2010. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Justin faszom. egy makk.
2010. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vitéz Mirtill válasza:

Igen teljesen egyetértek veled te kis bieber fan!!! nekem is nagyon sokat jelent ha elmehetek a justin koncertre.én nem tudom mit csinálnék ha nem mehetnék el.ami meg az antikat illeti miért jönnek ide ha nem is szeretik justint.semmi közük nincs ahhoz hogy a rajongók elmennek a koncertre.ha nem szeretsz valakit nem keresel rá a nevére.te aki feltetted a kérdést(bocsi nem tudom hogy hogy hívnak) meg tudod adni az e-mail címedet hogy tudjunk justinról beszélgetni.ja és van egy honlapom is:

www.bieberworld.lapunk.hu KÖSZIKEHHHHHHHHHHHHHH!!!!

2010. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vitéz Mirtill válasza:

Ja és én megkérdeztem egy amerikai csajt,és azt mondta hogy egy normál jegy 17-22 ezer forintig van,a VIP jegy 40-50 ezer forintig.én mindenféleképpen vip-s szeretnék lenni mert azoknak 8 féle ajándék jár + a backstage-be is bemehetnek.De ha megírtad az e-mail címed részleteket is mesélek.Itt az én e-mailem:


vivi.justinfan@gmail.com

2010. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Privát e-mail a válasz írójának

Htt már csomószor úgyvolt h lesz,aztán végülis nem.

DEE most úgy olvastam h tavasz végén nyár elején lesz amit nagyon várok mert imádom JB-t (LL):D

2010. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!