Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét tudtok ajánlani?

Milyen zenét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Januárban lesz egy bál,ahol bécsi keringőzik az osztályom.Mi nyitjuk meg a bált,és valami nagyon ütős számot szeretnénk.Bármilyen zene lehet,csak lehessen rá keringőzni.Segítsetek!Nektek milyen ötleteitek vannak??Ti mire táncoltatok szalagavatón?
2008. dec. 13. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Keringőzni szerintem szinte minden lassú számra lehet. Például: Kelly Clarkson-Because of you, All out of love, Evanescence-My immortal, Nickelback-Far away, Brian Adams-Have you really love a woman, Please forgive me, Chris Cagle-I breath in I breath out, Perfect Day, When a mal loves a woman...
2008. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg az Anasztázia zenéje. nem jut eszembe hirtelen a címe...
2008. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fúú...nagyon sokat segítettetek,köszi szépen!!
2008. dec. 18. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam egy szalagavatón, ahol Sarah Brightman Hijo de la luna című számára keringőztek, azt hittem, elalélok a gyönyörtől, szerintem EZ nagyon ütős:


http://www.youtube.com/watch?v=tWFGNWP6Tco&feature=related


DC-n vagy torrenten biztos fent van, eléggé ismert szám (több előadó is elénekelte már, de Sarah Brightman a legjobb, legszebb és legvarázslatosabb mind közül.)

2008. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!