Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy magyar DJ kinőheti magát...

Egy magyar DJ kinőheti magát világhírűvé?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés mégis szerintem jogos… A zeneiparban nagyon sok mára már nagyon nagy nevek vannak, van olyan DJ aki Oroszországból, Hollandiából, Törökországból, Svédországból származik, és mára Tomorrowland, és EDC színpadon zenélnek… Viszont egy magyar DJ sincs ekkora szinten… Tudom, Maddow, StadiumX és egyebek de ők sem olyan szinten vannak mint a világhírű DJ-k…

Szerintetek lehetséges egy magyar DJnek akkorára “felnőnie” mint Tiësto, Zedd, vagy Fisher, vagy akármelyik nagy DJ? Csak szimpla közvélemény kutatás, előre is köszi.



2021. nov. 6. 00:36
 1/9 elistvan ***** válasza:
Ha pusztán a tehetséget nézzük akkor biztos van olyan tudású haza lemezlovas is mint akiket felsoroltál. Mivel viszont nem véletlenül hívják a zeneipart zeneiparnak, nem hiszem hogy lenne olyan tőkeerős befektető aki bevásárolná az ilyen tehetséges fiatalt a nagy külföldi fesztiválokra vagy venne neki helyezést a dj top 100-as listán. Külföldön nagy marketinggépezet áll az ilyen emberek miatt. Cikkeket írnak róla mindeféle szaklapba, tv műsorokba hívják meg... Tehát ne úgy gondold mint a mesében, hogy volt egy gazdag mecénás, meglátta xy-t zenélni látta benne a tehetséget és befuttatta. Ilyen max a népmesékben van. Ha valaki beletesz valakibe x összeget akkor evindens, hogy x+ valamennyit akar kivenni belőle. Krisztus koporsóját sem ingyen őrizték, ahogy a mondás tartja.
2021. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a marketing ez érthető persze, ezekről van tudomásom, mégis a kérdés még mindig jogerős… van jelenleg olyan hatalmas dj aki magyarországnál szarabb országból jött, ahogy te irtad pénz, befeketetők, de mégis ottvan ahol van… ilyen egy magyarral történhet akkor… ha jól értelmezem
2021. nov. 6. 14:25
 3/9 elistvan ***** válasza:
Kérdés, ugye mi az amit el akar érni az ember. Vannak külföldön is ismert nevek de pl nem a mainstremben. Pl: Shane 54-et (Császár Előd) tudnám említeni a trancben, vagy Lumnitzer Csaba azaz Jay Lumen a tecno szcénában? Dobrocsi Krisztián alias Forteba? Kérdés mi számít mafyarországnál rosszabb országnak? Keletebbre? Burak Yeter pl török. Egy Időben Tom Boxer és Asward Maya is felkapottak voltak Romániából, de ahogy nézem 2011-13 óta nerm volt átütő nemzetközi sikerszámuk.
2021. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy olyan szintet megütni hogy EDM, Lollapalooza, Tomorrowland Main Stage-en 1orás szett
2021. nov. 6. 17:34
 5/9 elistvan ***** válasza:
Nem hinném, nem tudom. Szerintem ahhoz valami nagyon egyedit kellenne csinálni.
2021. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 elistvan ***** válasza:
Esetleg valami külföldi kiadó sztárjával közös tracket készíteni, hogy megismerjenek.
2021. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor csináljuk meg!!
2021. nov. 6. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jay Lumen
2022. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!