Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lány vagyok és nem tudom...

Lány vagyok és nem tudom milyen kategóriájú zenét szeretek valaki segítsen rajtam ?

Figyelt kérdés

Szóval mindig kérdezik a pasik hogy milyen zenét szeretek . Azt szoktam mondani mindent. Ez igaz is de fán egy favorit. Viszont nem tudom hogy milyen mégis. Lehet nem is egyforma stílus viszont jó lenne tudni hogy mégis mit szeretek.

Csatolok párat akiket szeretek vagy épp az adott zene tetszik.Én tippre techno minimált gondoltam de lehet totál buta vagyok még tippre is.

Köszi ha valaki segít.


Neki pl az összes zenéjét szeretem

[link]

[link]



[link]

[link]


[link]


[link]



[link]



[link]


[link]


2021. okt. 3. 23:33
 1/3 A kérdező kommentje:
* van egy favorit *
2021. okt. 3. 23:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek elektronikus tánczene stílusba tartoznak. Azon belül lehet hogy techno. De adhatsz a pasiknak példa ként előadókat is amit szeretsz.
2021. okt. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor nem tippeltem rosszul a techno minimalt mert akkor valóban techno van benne
2021. okt. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!